.

.

9 Инчи Огромен Tentacle Октопод Нога Во Облик На Силиконски Дилдо + 10.6 Инчен Течни Силикони Дилдо

9 Инчи Огромен Tentacle Октопод Нога Во Облик На Силиконски Дилдо + 10.6 Инчен Течни Силикони Дилдо

DEN 743.76

Количина на стоки
Достапно

РЕАЛНА СЕНЗАЦИЈА И се ЧУВСТВУВААТ – Сопствени дизајниран со мувла коронки имаат голем пенис должина, дебелина и се чувствуваат. 8.26" вметнување должина со топки, на крајот за да скокаат и да седат на.Целосно водоотпорен супер лесно да се чисти и може да се користи насекаде.ТАПИСЕРИИ ИЗРАБОТКА – Сликовито симулирани glans, Lifelike и исклучителна veining, Моќен вшмукување чаша, Реални тестисите,чувството на вистинска работа.Луксузна дилдо неверојатно мека, со највисок крајот материјал.ТЕЛО-БЕЗБЕДНО СИЛИКОНИ – на softest, најсилните реални дилдо некогаш сте се користи (без мирис).Нема да ја напушти осип или гребнатинки како лош силикони.Ова е вистински луксуз за возрасни играчка за секс игра, и ќе ја почуствувате разликата.ЕДИНСТВЕН ОБЛИК – Ова tentacle дилдо е сигурно да се исполни многу од вашите непослушен фантазии.Октопод Нога криви форма е помешани со извонредно привлечна гребени и реални текстури за дизајн кој ветува дека ќе ве однесе до еден нов свет на г-точката вагината & анален, стимулација на простатата.Тоа може да биде задник приклучок и простата massager.ПРЕМИУМ ТЕЧНИ СИЛИКОНИ – се Споредат со други реални дилдо, овој огромен дилдо е направен од течни силикони, што ја прави дебела дилдо мека и поздрава.Различен од повеќето силикони секс играчки, големите дилдо е повеќе здрав и не е лесно да се биде раскинат.Можете да ги споделите со тоа допир и се бакнуваат секоја педа на вашата кожа без грижи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди