.

.

1-ви Роденден Капа за Бебето Партијата - Прв Роденден Мини Конус Шапка, Фото Кабина Реквизити и Позадина, 1-от Роденден Круна

1-ви Роденден Капа за Бебето Партијата - Прв Роденден Мини Конус Шапка, Фото Кабина Реквизити и Позадина, 1-от Роденден Круна

DEN 2116.80

Количина на стоки
Достапно

НАЈДОБРА ДЕКОРАЦИЈА ЗА БЕБЕ - Дали сте во потрага по соодветно бебе роденден шапка?Се ќе се потроши многу време за шопинг партија украси во трговскиот центар?Верувам дека вашата визија, ова ќе биде вашиот најдобар избор.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ГАРАНЦИИ ВАШИТЕ ОЧЕКУВАЊА - Ние гарантираме дека секој производ е рачно изработени од страна на сад, вклучувајќи го и концепт за дизајн и боја појавување на производот, кои се внимателно исти страна на нашите професионални производ дизајнери, убаво се гарантирани, и се појави во најдобра состојба во партијата, ќе се постави.СОВРШЕНА БОЈА за ПОЈАВУВАЊЕ на - Ние ги користиме сина крзнени топки и блескава сина за оваа конусна капа,со овој сребрена капа, што дефинитивно може да направи вашето бебе фокусот на публиката во партии, не само на бебето е роденден тоа може да се користи на банкети, а исто така може да се користи за домашни миленици' 1-ви роденден.БЕЗБЕДНОСТА МАТЕРИЈАЛ И SIZE - големината на овој конусна капа е 4.3*6, и таа има долга еластична бенд погоден за вашето бебе,материјал кој се користи за да се направи оваа шапка е направен од високо-квалитет сјајна кожа и не-плетени ткаенини, не-токсични мирис!Заштита на животната средина и безбедноста.НАЈДОБРИТЕ ПО - Продажбата на услугата.услуги на клиентите е онлајн 24/7 и ужива во 90-ден политика за наплата.Ако не сте задоволни со ова, ако производот е чиста и завршена, ние ќе го прифати целосно враќање на средствата.Ако имате било какви прашања, ве молиме Џејмс се чувствуваат слободни да не контактирате, ви посакувам среќен шопинг.

Карактеристики на понудата

Слични понуди