.

.

Семејството Појавување На Зимската Капа Шамија Мајка Бебе Божиќ Поврзана Beanie Капа Круг Јамка За Врат Потоплите Родител-Дете Капчиња Пом Шапка

Семејството Појавување На Зимската Капа Шамија Мајка Бебе Божиќ Поврзана Beanie Капа Круг Јамка За Врат Потоплите Родител-Дете Капчиња

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил. ❤❤ Материјал - Овој стилски вратот потоплите капа е направен од премија на доградба на акрилни влакна, мек и еластичен, и ви држи топло и пријатно на ладно време. ❤❤ Семејство Појавување на Дизајн 2 во 1 Set - Нашите плетени капа шамија поставите има трендовски plaid дизајн со pompom топка, која ќе се направи вас и вашето бебе да се погледне повеќе модерни и симпатична!. ❤❤ Применливи Прилики : на Оваа мајка & бебе капчиња beanie капа круг јамка шамија во собата е погодна за секојдневно носење, скијање, трчање, играњето, уметничко лизгање, и внатре и надвор активности, итн.Тоа е совршен подарок за роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ и Нова Година!. ❤❤Одлично Изработка - Исклучителна плетење технологија и дебели прави пом пом топката шапка & вратот потоплите потрајни да се носат и windproof. ❤❤ Големина - Бебе шапка : 20 x 18cm/7.87 х 7.09 инчен, бебе шамија - 21 x 17cm/8.27 x 6.7 инчен, погоден за 0-4 години бебе.Мајка шапка : 21 x 21cm/8.27 x 8.27 инчен, мајка шамија - 27 x 21cm/10.63 x 8.27 инчен, еластичен, една големина одговара на повеќето жени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Производи тип : родител-дете поврзана шапка шамија поставите мајка & бебе Божиќ капчиња beanie капа круг шамија семејство појавување на капа вратот топли зимски ски капа Опис : Нашите вратот потоплите капа е направен од премија на доградба на акрилни влакна, мек и еластичен, и ви држи топло и пријатно на ладно време.Со трендовски plaid дизајн и pompom топката, ова плетени капа шамија поставување ќе ве направи вас и вашето бебе да се погледне повеќе модерни и симпатична!Совршен подарок за роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ и Нова Година!Погодна за секојдневно носење, скијање, трчање, играњето, уметничко лизгање, и внатре и надвор активности, итн.Спецификација : Материјал : Премија за на доградба на Акрилни Влакна Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Бела Црна/Црвена Black Големина : Бебе шапка : 20 x 18cm/7.87 х 7.09 инчен, бебе шамија - 21 x 17cm/8.27 x 6.7 инчен, погоден за 0-4 години бебе.Мајка шапка : 21 x 21cm/8.27 x 8.27 инчен, мајка шамија - 27 x 21cm/10.63 x 8.27 инчен, еластичен, една големина одговара на повеќето жени.Тежина : 50g (бебе)/72g (возрасни) Пакет се Вклучени : 1 x Возрасни шапка шамија сет 1 x Бебе шапка шамија во собата.

Карактеристики на понудата

Material:
Premium Acrylic Fibers
Condition:
100% Brand New
Color:
White Black/Red Black
Size:
Baby hat
Mom hat:
21 x 21cm/8.27 x 8.27 inch, mom scarf - 27 x 21cm/10.63 x 8.27 inch, stretchy, one size fit most women.
Weight:
50g (baby)/72g (adult)
Package Included:
1 x Adult hat scarf set :
1 x Baby hat scarf set :

Слични понуди