.

.

Anbaby Бебе Девојки Мека Туту Здолниште Деца Износени Панталони Пелена Маска

Anbaby Бебе Девојки Мека Туту Здолниште Деца Износени Панталони Пелена Маска

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Памук,Чипка.Материјал : Памук+Чипка.Чист памук текстура е помек и повеќе дише.Бебе девојки 6 слоеви туту здолниште со pp шорцеви.Оваа Мека Туту Здолниште се најдобриот подарок за девојка.Одлично за секојдневно носење, роденден или бебето фотографија.Големина на : (единица : инчен) Големина S / 0-3М : Половината 7" * 2, панталони должина 7", здолниште ширина 9.8" Големина М / 3-6 M : Половината 7.5" * 2, панталони должина 7", здолниште ширина 9.8" Големина L / 6-12 M : Половината 7.9" * 2, панталони должина 7", здолниште ширина 10.2" Големина XL / 12-24 M : Половината 8.3" * 2, панталони должина 7", здолниште ширина 10.2".

Карактеристики на понудата

Слични понуди