.

.

3M Нерѓосувачки Челик Почиста & полски, Unscented, 32 оз Шише, 6/Картон

3M Нерѓосувачки Челик Почиста & полски, Unscented, 32 оз Шише, 6/Картон

DEN 2234.40

Количина на стоки
Достапно

Производ SKU : MMM85901. 6/Картон.Чисти и полирање на нерѓосувачки челик, хром, алуминиум и ламинирани со пластични површини.Висок сјај формула брише чиста без ленти или израстоци.Нерѓосувачки Челик Почиста & полски, Unscented, 32 Оз Шише, 6/картон.

Карактеристики на понудата

Слични понуди