.

.

Auwer 4 Парчиња Шминка Четка Поставите Стручно Лице Сенката За Очи Eyeliner Фондацијата Руменило Усна Шминка Четки Прав Козметика Меша Четка Алатка (Сина)

Auwer 4 Парчиња Шминка Четка Поставите Стручно Лице Сенката За Очи Eyeliner Фондацијата Руменило Усна Шминка Четки Прав Козметика

DEN 85.92

Количина на стоки
Достапно

♛IAlways Беспрекорна Шминка Изгледа - Дури и прецизни око обвивка, набљудување, контура, и glossing. ♛Комплетен Сет Козметика - 4 PC четки за да донесе природни и професионални резултати за сите прилики. ♛Премија на Изработка - Токсични-слободен лепак спречува пролевање и го држи влакната во место. ♛Деликатна Четки, Неповреден Кожата - Меки влакна го прави лесно да се дистрибуираат шминка, без повреда на кожата. ♛Професионален за основање, крем, лабава прав, руменило, concealer, сенки, сенки, веѓата и така натаму шминка користите. ♛ Здраво Драги Купувачот, Добредојдовте на Auwer Продавница. ♛Време на испорака : Нашите Производи беше предаден од Кина.Обично треба 10-18 работни дена за да стигне до вас. ♛Ако ви треба брзо shiping, ве молиме изберете Забрзана Испорака(3~7 дена да се доставува) ❦❦За Враќање Барање : Ако не ви се потребни на објектот, ве молиме не грижете се, Падна слободно да контактирате со нас и ние ќе ви помогнат да се реши ПОБРЗО, па ве молиме да ги затвори вратите барање!Ви благодариме. ❦❦ За Гаранција : Ако имате било какви квалитет прашање, ве Молиме контактирајте со нас и ние ќе се направи повторно да ја прати или наплата за вас, за Вашите повратни информации и преглед е многу важно за нас, па ние ќе работиме напорно за да ве задоволи.Било какви прашања ве молиме слободно да контактирате со нас и ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. ❦❦Функција : 100% нов и висок квалитет!Големина на : 19*4*0.8 cm Рачка Материјал : Пластика,алуминиум цевка Коса Материјал : Волна четки се мека и свиленкаста на допир.Тие се применуваат шминка рамномерно и се лесни за чистење.Секој четка е дизајниран со долго, лесна-за-зафат гума боја рачка за прецизност во текот на апликацијата.Противалергиски, погоден за сите типови на кожа. ❦❦ Пакет Содржина : 4 Парчиња Четки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди