.

.

Luber-пофини LFF1021 Тешки Гориво Филтер

Luber-пофини LFF1021 Тешки Гориво Филтер

DEN 5520.00

Количина на стоки
Достапно

Поефикасно филтрација карактеристики издржливи, течење-доказ изградба за да се намали ризикот од неуспех поради пукнатини и кршење.Полесно инсталација намалува престој и хаос се поврзани со промена на пластичен сад гориво филтри.Високи перформанси медиумите за повеќе нечистотија-одржување капацитет и 99 проценти филтрирање ефикасност.Сите-метал домување да го издржат поголем пулсот замор и да се обезбеди повисок пукна сила.Ги исполнува или го надминува ОЕМ барања.Luber-пофини нуди полн спектар на сигурен гориво филтри кои се обезбеди највисоко ниво на гориво чистење на ефикасноста и капацитетот за апсењето штетни загадувачи како нечистотија, вода, скала, и ' рѓа пред тие да стигнат до вашето возило е поттикнување на системот.Денес тешки-должност мотори побарувачката високи перформанси со заштита од витално значење за моторот и горивото компоненти на системот.Luber-пофини нуди највисок квалитет на гориво филтер компоненти обезбедување на ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) замена за форма, одговара, а функција.Luber-пофини гориво филтри се најдобри осигурување за животот на вашиот мотор.

Карактеристики на понудата

Слични понуди