.

.

Расположливиот Лице Лулка Опфаќа, YEEOZOE 100 КОМПЈУТЕРИ Лице Лулка Опфаќа за Масажа Маса, Мека, Дише, Медицински Одделение, Не-Лепење Масажа потпирачи за глава Покритие

Расположливиот Лице Лулка Опфаќа, YEEOZOE 100 КОМПЈУТЕРИ Лице Лулка Опфаќа за Масажа Маса, Мека, Дише, Медицински Одделение, Не-Лепење

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

МЕКИ И УДОБНИ : Лице лулка опфаќа се многу кожата-пријателски, дише, пот-абсорбента, без мирис, здрав и не е лесно да се деформирани да се подобри клиенти удобност.ИМАЈТЕ КЛИЕНТИ БЕЗБЕДНО И САНИТАРНИ : На масажа на лице лулка поклопецот е еден-време дизајн, нема потреба да се чисти, за да се избегне вкрстена-инфекција, побезбедна и поздрава, и спаси чистење време.ПОДЕБЕЛИ : YEEOZOE за еднократна употреба лице лулка опфаќа употреба 40 GMS на висок квалитет не-плетени ткаенини кои можат ефикасно се апсорбираат вода и да се заштити вашата маса од нечистотија и маснотии.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : масажа табела лице лулка покрие големина е 11.8"x15.7", кој е погоден за повеќето масажа стол & масажа табела.Тие се професионални материјали за принцип козметичарите и колеги терапевти.ВИСОК КВАЛИТЕТ НЕ-ПЛЕТЕНИ ТКАЕНИНИ : лицето остатокот опфаќа за масажа табела се направени од високо-квалитет не-плетени ткаенини, кој е издржлив и не ќе солза и направи бучава.Големина : 30*40 cm / 11.8*15.7 инчи.Количина : 100 / 300 брои.Материјал : Не-плетени.Боја : бела.Дебелина : 40 game masters.Густа, не-плетени ткаенини, економичен.Медицински квалитетен материјал, професионални дезинфекција, анти-алергиски.Супер големи димензии, може да се користи со повеќето лицето cradles.Лесен за употреба, пакување може да биде resealed.Големина : 30*40 cm / 11.8*15.7 inches Quantity : 100 / 300 count Material : Не-woven Color : white Thickness : 40 game masters.

Карактеристики на понудата

Слични понуди