.

.

Дрво Шминка Четка Организатор на Носителот, Козметички Складирање Организатор Ѕид Монтирани Веѓа Молив Екранот Полица со Фиока Голем Капацитет Не се Соберат Потр?

Дрво Шминка Четка Организатор на Носителот, Козметички Складирање Организатор Ѕид Монтирани Веѓа Молив Екранот Полица со Фиока Голем

DEN 716.64

Количина на стоки
Достапно

♛Совршен Складирање Решение♛-Ова 5-гума шминка четка организатор е совршен начин да ги собере сите вашата шминка четка, веѓа молив, eyeliner, кармин.3 посебни фиоки фиока својствата на филц-наредени на дното кој може да ги зачувате вашите jewelries,часовници,нараквица. ♛Целокупната Димензии♛ - 9 x 4.5 x 9.8",Вкупно 5 гуми, голем капацитет може да се одржи на сите видови на вашата шминка алатки или канцелариски материјали.Ќе бидете во можност да се задржи вашата спална соба гардеробер, бања суета или workspace уредни и организирани. ♛Два Начини да се Користи♛ - Ова дрво организатор доаѓа со собрани.Тоа може да се монтира на ѕид со или се користи како самостојна единица на вашата работна маса или tabletop.Преземе целосна предност на ѕид вертикална простор и да ја задржите вашиот десктоп јасно. ♛Издржливи и Убави♛ Еко-пријателски направен од висок квалитет на цврсто дрво за да се обезбеди долго време се користи.Античкиот стил дизајн се вклопува во секој дом или канцеларија оркестарот, исто така, го прави парче на мебел. ♛Одлични Услуги на Клиентите♛-Ние секогаш сме посветени да им обезбедиме на нашите најдобри услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори веднаш .Само обидете се на нашиот супериорен квалитет шминка четка организатор на носителот.Боја : Селски Бела.Димензии : 23 x 11.5 x 25cm (9 x 4.5 x 9.8 во).тежина : 1.5 килограми.Пакет Содржина : . 1 × Шминка Организаторот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди