.

.

3 Парчиња 7.9 Инчен Должина Алуминиум Метал Торба Extender Синџир, Чанта Рамо, Рака Extender Злато Торба за на Рака Шарм за Тело Чанта Торба Рамо, Рака Extender Материјали

3 Парчиња 7.9 Инчен Должина Алуминиум Метал Торба Extender Синџир, Чанта Рамо, Рака Extender Злато Торба за на Рака Шарм за Тело

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Количина и големина : ќе добиете 3 парчиња златен метал алуминиум торба рамо, рака полнила во нашиот пакет, околу 20 cm/ 7.9 инчи во должина, доволни количини и соодветна должина може да ги задоволи вашите различни дневни барања, исто така можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели.Квалитет на материјалот : овие чанта рака полнила се изработени од квалитетни алуминиумски метал материјал, повеќе лесни од други торба синџири, ослободување на вашето рамо и удобно за вас да се носат, и не е лесно да се нула можете лесно.Функционална и разноврсна : овие extender синџири имаат различни апликации, тие можат да се применат како extender за тело рака, ташна за на рака, рачна ташна рамо, рака, тие исто така може да служат како торба украси.Едноставни за ракување : нашата метал торба extender синџири се опремени со 2 круг златна clasps во 2 завршува, кој го направи торба синџири полнила удобен да го инсталирате и расклопување, ви спаси многу време и напор.Светли и живописни изглед : по злато позлата, површината на синџир е помеко и работниот век на синџир е продолжен, бојата на синџир е светла и ќе ја направи вашата торба посјајна.

Карактеристики на понудата

Слични понуди