.

.

XKUN Кожа Бендови 22mm Компатибилен со Samsung Опрема S3/ Крокодил Кожа Бенд Замена на Рака, Wristband Додатоци за мажи и Жени 6.1 - 8.7 Зглоб

XKUN Кожа Бендови 22mm Компатибилен со Samsung Опрема S3/ Крокодил Кожа Бенд Замена на Рака, Wristband Додатоци за мажи и Жени 6.1

DEN 367.20

Количина на стоки
Достапно

【Компатибилен со Watch Модели】- Совршено се вклопуваат : Компатибилен со Samsung Опрема S3. 【Трајни и Здрав, Убав се Изгради Квалитетен и Удобен Премногу】- Користење на горниот слој cowhide кожа, пот абсорбента заштита на животната средина технологија на обработка, се обезбеди кожа е кожата-пријателски.рачно изработени hemming занаети со исклучителна крои, тоа е повеќе издржливи и Здрав. 【Инсталира Лесно, Без Било какви Алатки Потребни】- врската меѓу бендот и да се види е брзо ослободување пролет барови, таа е вклучена и интегрирани во бендот, две брзо ослободување пролет барови адаптери за заклучување на вашиот уред сигурно и цврсто.можете да ја промените бенд лесно според вашето расположение или облека или прилики, нема дополнителни алатки потребни. 【Одговара на врвката за околу Обемот Големина】- Одговара на врвката за околу Обемот Големина : 155mm-220mm (6.1-8.7 инчен).Ве молиме Мерење на Обемот на Вашиот Зглоб Пред да го купат. 【Услуга】- ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време.ние ќе им обезбеди на клиентите со задоволителна по-продажбата на услугата во рок од 12 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди