.

.

KEKEYANG Шминка Огледало Круг 3 Ниво Бања Огледало Кабинет, Бања Ѕид Складирање Кабинет Огледало Медицина Кабинет со Бавно Затворање Дрвена Рамка Суета Огледало (Боја :

KEKEYANG Шминка Огледало Круг 3 Ниво Бања Огледало Кабинет, Бања Ѕид Складирање Кабинет Огледало Медицина Кабинет со Бавно Затворање

DEN 1987.20

Количина на стоки
Достапно

Се идеални за секој примена на шминка, носење на контактни леќи и веѓа tweezing, бричење, косата, лицето за нега или примена на маскара. * Шминка Отсликува Вистинската Сите Позаоблена : Огледало и шкафот во една,- јасно слика за добивање подготвени за време на утринската рутина, додека одржување на сè во ред зад врата со нејзината пространа внатрешност. * Шминка Огледала Сигурен Квалитет : Нашата огледало кабинет е направен од премиум сребро огледало и бука, која ветува долг работен век; еколошки лакирана површина се чувствува мазна на допир. * Шминка Огледала Користат Ѕид Простор : Едноставно прикачите овој ѕид кабинетот на ѕидот да се претвори празен ѕид во вашата бања, дневна соба или ходникот во практичен простор, ви заштедува многу повеќе подот. * Шминка Огледала Кавга - Бесплатно Чување : Екстра Складирање и го Елиминира Средена, Полица има 3 висина прилагодување зад вратата, 2 преграда на дното и на врвот.прекрасна огледало може да се користи за декорација и шминка и, исто така, може да се како Фотографија во позадина.На медицина кабинет ги комбинира елегантниот се вклопуваат и да заврши со брз, лесен за инсталација.огледува вратите отворени за внатрешни работи со 3 полици.Бавен - го затвори вратите се создаде потивок бања средина.Скриен простор за складирање зад вратата може да се поделат како што се бара со 3 ниво.Можете да ги зачувувате различни предмети да се заштити од прашина и вода.Купето во долниот дел нуди простор за често користените бања essentials.Спецификации : Боја : Злато/Орев/ Дрво Боја/Black Material : Сребро огледало+ Бука frame Size : Ø50 CM/Ø60 CM[ рутина за одржување на знаење]1. Чистење на производот редовно да ја задржиш чисти.2. Ве молиме да се мијат со вода или со благ детергент.3. Се обрне внимание на скриени локација на чистење на производот.Редовно чистење може да се направи производ изгледа нови.[Детали] Кога мерење рачно, не може да биде физичко грешки во производ големина.Поради интензитетот на светлината, овој производ ќе се произведе одредена боја разлика.Ова е нормален и неизбежен.ви благодариме за разбирањето!Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Купи со доверба.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако има некој проблем кога youthe зголемена шминка огледало и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди