.

.

30pcs за Еднократна употреба Кеси за Отпадоци, Бебе Пелени Кеси Ѓубре [Екстра Дебели][ Доказ] Ѓубре Кеси Wastebasket Бин Облоги за Домашната Канцеларија корпата за Ѓубре Црн

30pcs за Еднократна употреба Кеси за Отпадоци, Бебе Пелени Кеси Ѓубре [Екстра Дебели][ Доказ] Ѓубре Кеси Wastebasket Бин Облоги за

DEN 580.56

Количина на стоки
Достапно

Опремен со јаже, лесно да виси тоа да фрли ѓубре, многу удобен за носење.нашите бин облоги не breakable, доказ и екстра издржливи.Лесно да се откине и лесно да се отвори, и тоа овозможува лесно отстранување од receptacle.Црни кеси за отпадоци ви помогнат да ја заштитите вашата приватност.Силен квалитет пелена кеси-leakproof, водоотпорен, многу погодно.Може да се користи и како портабл за еднократна употреба торба отворено или ѓубре торба за во автомобил.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Кеси за Отпадоци(30pcs) Материјал : Пластични Боја : Сина за Еднократна употреба : Да Пакет Листата : 30 x Кеси за Отпадоци.

Карактеристики на понудата

Слични понуди