.

.

Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки ноќта на Вештерките Декоративни Туш Завеса 66x72 Инчи ноќта на Вештерките Черепот Шема

Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки ноќта на Вештерките Декоративни Туш Завеса 66x72 Инчи ноќта на Вештерките Черепот

DEN 527.52

Количина на стоки
Достапно

Големина на : Оваа туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да изберете во зависност од големината на бања или када.Материјал : туш завеса е направен од pongee ткаенина, која е ефикасно водоотпорен.Тоа се суши брзо после туширање за да се задржи туш и тоалет сува и удобно.На нетранспарентно шема подобро ги штити приватноста.Додатоци : Опремен со 12 цврсти пластични туш завеса куки, кои може да се користат со директно или криви туш прачки.Можете лесно може да се повлече туш завеса а исто така го промените вашиот омилен туш завеса куки за да одговара на домашна декорација.Мултифункционален : спречување на вода за прскање од јавните до местото надвор од туш за време на туш, па како да се посебно на влажни и суви; играат оклопна улога за лице во туш, како што се кампување, спа третман; исто така, може да се користи како завеса.Празник Украси : ноќта на Вештерките е наскоро,користите оваа ноќ на Вештерките туш завеса наместо на обичните туш завеси да се направи вашиот дом повеќе празнична.Бањата станува темата ноќта на Вештерките.Тоа е возбудливо да се размислува за тоа!Исто така може да биде привремено да се користи како ноќта на Вештерките тема ѕид ќебе.Здраво, добредојдовте на нашата продавница!Јас сум многу среќен што сте ја одбрале овој производ.Дали сте загрижени за целата бања добивање на влажни и по секое капење?Мислам дека можеби ќе треба туш завеса лагер за да се реши овој проблем.Next, јас ќе ве запознаам со некои детали за оваа ноќ на Вештерките туш завеса лагер.Feature1. Тежината на овој туш завеса е многу мала, само 340g/400g/440g, па нема потреба да се грижите за целата лагер паѓа надолу бидејќи се премногу тешки.2. Употребата на high-definition печатење, тиква фенери, полна месечина, духови и други ноќта на Вештерките елементи се многу реални, создавање на повеќе страшна ноќ на Вештерките атмосферата.3. Не исчезнува, многу цврсти и издржливи.4. Може да се мијат со рака или со машина, не избелени.Лесно да се install Just се стави на кука преку метал копчето дупка и ја обеси на туш завеса род.Тоа е многу едноставна.Package1 x ноќта на Вештерките туш curtain12 x туш завеса hook Guarantee If постои било каков проблем со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе ви обезбеди со наплата или да го замени со нов производ според вашите потреби.Ноќ на вештерките доаѓа, дали сте размислувале за тоа како да ја декорирате вашиот дом?Не двоумете се повеќе, мислам дека оваа ноќ на Вештерките туш завеса лагер ќе изненади вашето семејство!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди