.

.

Renzhe 4.7 ПРЕДВОДЕНА Selfie Прстен Светлина со Стојат 360° на Ротација 3 Бои, Осветлување Осветлувањето Прилагодливи Стриминг Ringlight за Шминка Снимање на Видео и Фотографиј?

Renzhe 4.7 ПРЕДВОДЕНА Selfie Прстен Светлина со Стојат 360° на Ротација 3 Бои, Осветлување Осветлувањето Прилагодливи Стриминг Ringlight

DEN 2162.40

Количина на стоки
Достапно

❤ LED прстен светлина може да се инсталира на протезата и врши околу, или може да бидат отстранети од заградата во секое време.На tripod топката главата може да се ротира 360 степени и може да се прилагоди на секој агол по волја. ❤ Прстен светлина е направен од 80 енергија LED монистра.Тоа е одлична дисипација на топлина перформанси, постојан струја диск, висока боја рендерирање, омекнува извор на светлина, и го подобрува боја на кожата во портрет фотографија. ❤ Три-боја на осветлување на владата може да го прилагодите осветлувањето на екранот за да го изберете.Можете да ја прилагодите бојата и осветлувањето е многу лесно, и може да се постигне добра осветленост без да инсталирате дополнителни колор филтри.Три бои од мека природна светлина го осветлуваат вашата убавина во различни ситуации. ❤ USB порт може да се користи со различни уреди, како на пример поврзување на домаќин компјутер, лаптоп, мобилен напојување и USB полнач.Можете да уживате во ПРЕДВОДЕНА прстен светла за бесплатно во секое време. ❤ Лесен и пренослив дизајн : погодно за вас да се користи и да се носат додека патуваат или да работи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди