.

.

ZHAOCAIJINBAOHA Домашна употреба Одговара за Xiaomi Mijia Про Убедливо Робот Замена на Делови со Филтер 2-во-1 Резервоарот за Вода и Прашина Кутија Додатоци Трајни

ZHAOCAIJINBAOHA Домашна употреба Одговара за Xiaomi Mijia Про Убедливо Робот Замена на Делови со Филтер 2-во-1 Резервоарот за Вода

DEN 3645.60

Количина на стоки
Достапно

Опфаќа механички и електрични дефекти.Не deductibles или скриени трошоци.Превозот вклучени на сите поправки.Целосно пренослив.Лесно тврди процес онлајн 24/7. Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-Картичка надомест за вашиот производ куповна цена.План рок и за покривање почнува на крајот на производителот на работна гаранција.План е целосно вратен доколку откажана во рок од 30 дена.План договор ќе биде преку е-маил од Asurion во рок од 24 часа од купување.Ова ќе не брод со вашиот производ.Две-во-едно резервоарот за вода.Направени од високо-квалитетни материјали, се повеќе издржливи.Додатоци се лесни и ефикасни за отстранување на нечистотија, прав и отпадоци од аглите и рабовите.Додаток делови се издржливи и лесно да се инсталира.Одговара За најдобри резултати, на филтерот треба да биде заменет на секои 2-3 месеци.

Карактеристики на понудата

Слични понуди