.

.

Dahlia Studios Бела Cupcake Торта Стојат Огледува Топ 10 Широк со Кристално Акцент за Свадба, Роденден Кујна Serveware

Dahlia Studios Бела Cupcake Торта Стојат Огледува Топ 10 Широк со Кристално Акцент за Свадба, Роденден Кујна Serveware

DEN 1103.76

Количина на стоки
Достапно

Сет од 2 торта стои.Голем е 12 1/4" висок x 10 1/4" широк x 10 1/4 длабоко.Мал е 8 1/4" висок x 10 1/4" широк x 10 1/4 длабоко.Традиционално се залага за прикажување на пити, колачи, печива, и повеќе.Од Dahlia Studios бренд.Огледува стакло блузи присутни храна убаво.Бела завршница.Метална конструкција.Храна безбедно горниот површини.Фрли совршен настан со овој сет од две домот торта стои.Кои се движат во висина, овие служат места се идеални за создавање нивоа декоративни екранот.На огледува блузи и бела завршница се дополнети со сложена детали, што го овој сет на животот на партијата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди