.

.

Бебе Преносни Менување На Подлога Големи Димензии(Беа 25,5X31.5) Водоотпорен Менување Пелена Мат за Новородено Бебе - Мулти-Функција за Складирање Торба—Виолетови Цве

Бебе Преносни Менување На Подлога Големи Димензии(Беа 25,5X31.5) Водоотпорен Менување Пелена Мат за Новородено Бебе - Мулти-Функција

DEN 500.64

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ❥【Лесно Да Се Носат】Оваа Пелена Лист Може Да Се Стави Во Нашите Сопствени Преносни Торба И Може Да Се Користи On-The-Go. ❥【Универзална Употреба】Може Да Се Стави Тоа На Кревет, Лулка, Креветчето , Шетач, Троседот, Душек, Како Менување Подлога Маска Или Менување На Подлога Лагер.Тоа Не Е Само Погодна За Бебиња, Но Исто Така И За Постарите Лица, Дури И Миленичиња.Тоа Може Да Се Добие Работа. ❥【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 : 100% висококвалитетен полиестер за новороденчињата,. ❥【ИСКЛУЧИТЕЛНА ГОЛЕМИНА】 : 25.5x31.5 инчен ( 65x80 cm)Оваа промена мат може да се здипли во преносни големина. ❥【СОВРШЕН ПОДАРОК】 : Во еден свет полн со новина претставува, ова обновливи преносни менување на подлога собата е совршен бебе туш подарок.Исто така, унисекс дизајн значи тоа е совршен за двете момче и девојки слично.Ова, заедно со ОГРОМНА големина, значи оваа промена душеци ќе работат со било бебе. 1. Овој Пренослив Замена Подлога Е Вода - Отвратителен За Да Се Спречи Протекување, И Е Многу Лесно Да Се Чистат Со Влажна Крпа Или Влажни Избрише! 2.Пелена промена подлога има пријатна текстура и не треба да се мијат во машина за перење.Употреба на собна температура сапун вода и суво платно за да ја исчистите бебе менување мат.Вие едноставно можете да се исуши со крпа и повторна употреба на многу тим 3.Уникатен Стил : Бебе Менување на Мат Има Многу Стилски и Модерен, Симпатична, Новина Дизајн, Така Што никој Нема ни да Знаат Тоа¡s Промена на Подлога. 4.Мајката Мора да се има : од најважните Додатоци за Сите Нови Мајки и Татковци, Компактен Дизајн и Способност да Се Користи во Автомобил, во Јавна Бања, за Менување на Станици, и Повеќе. 5.Пристоен Подарок : во Потрага за Пристоен Подарок за Expectant или Новороденче Родител?Нашата Голема Промена Подлога е Совршен Подарок за Бебето, Родителите или, пак, Родителите Се Случува да Имаат Бебе.

Карактеристики на понудата

Слични понуди