.

.

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Мулти-Цел Вежба Битови 6pcs 1/2 12.7 мм месо тело Агол Заокружување Рутер Битови Круг од Над Рутер Битови Дрво Мелење Машина Алатки Машини за

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Мулти-Цел Вежба Битови 6pcs 1/2 12.7 мм месо тело Агол Заокружување Рутер Битови Круг од Над Рутер Битови Дрво Мелење

DEN 4386.48

Количина на стоки
Достапно

Професионални Индустриски Вежба Делови , Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржливи. 1. Индустриски Квалитет. 2. C3 Волфрам Карбид Секачи. 3. Цврст Челик, Прекалени Тело. 4. Анти-Провизиите Дизајн.Професионални Алатки Во Индустрискиот Сектор.За Професионална Употреба Само.Карактеристики : 1. Индустриски Quality2. C3 Волфрам Карбид Cutters3. Цврст Челик, Прекалени Body4. Анти-Провизиите Design5. Start-up Отпорни Coating Specification : Тип : Coner Круг над Рутер Малку Материјал : Волфрам Карбид месо тело : 1/2"(12.7 mm) Радиус : R1/8"(3.175 mm) Р3/16"(4.76 mm) R5/16"(7.93 mm) Р3/8"за дело(9,5 mm) R7/16"(11.11 mm) R1/2"(12.7 mm).

Карактеристики на понудата

​Type:
Coner Round over Router Bit
Material:
Tungsten Carbide
Shank:
1/2''(12.7mm)
Radius:
R1/8''(3.175mm) R3/16''(4.76mm) R5/16''(7.93mm) R3/8''(9.5mm) R7/16''(11.11mm) R1/2''(12.7mm)

Слични понуди