.

.

Силиконски Заштитни Случај за VIZIO XRT260 Smart TV на Далечинскиот 2021 Модел,Далечински Случај Носителот за XRT260 V-Серија 4K UHD HDR Глас Замена Далечински Батеријата Назад Опфаќ

Силиконски Заштитни Случај за VIZIO XRT260 Smart TV на Далечинскиот 2021 Модел,Далечински Случај Носителот за XRT260 V-Серија 4K

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

【Направени за да ги Собере 】 Специјално дизајнирани да работат со Vizio Xrt260 smart tv на далечинскиот управувач.Wam Совети : Не Compatiable со Xrt 136 далечински управувач,XRT140 далечински (Без ТВ Далечински Контроли). 【Зошто посебни】Премиум & меки силиконски vizio далечински поклопецот се чувствува одлично во вашата рака,Против пролизгување текстура заврши гарантира фирма чекање на вашиот далечински.децата & миленици пријателски,да ги задржи на мрсна непријатни дамките од gumming до површината.Брзо се чисти со помош на малку на алкохол или топла вода и добро како нови. 【Помалку Трошоци,Повеќе Proetction 】Згусне слој силикони vizio далечински носителот вклопува удобно,заштита на спречување на удари,nicks и вдлабнатини и го задржува вашето далечинско батеријата назад заедно,dustproof.Првиот избор на подарок за вашето семејство,пријател. 【Нула Влијание】Голема ir сензор порта,подобрување на далечинскиот одговор.Прецизно сечење,лесна инсталација,Целосен пристап до сите порти, копчиња и функции. 【Сигурен Услуги на Клиентите 】ќе добиете 1pack Vizio smart TV на далечинскиот кожата.Ако имате било какви проблеми или не се задоволни со стоката во рок од една година, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ NOTE : Vizio TV Remote Не се Вклучени!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди