.

.

NATRKE 8 Коцка 16 Групи DIY Чевли Багажник, Преносни Чевли Складирање Организатор со Врати, повторното користење Модуларен Плакарот Пластични Кабинет со Отстранлив Shelving

NATRKE 8 Коцка 16 Групи DIY Чевли Багажник, Преносни Чевли Складирање Организатор со Врати, повторното користење Модуларен Плакарот

DEN 1367.76

Количина на стоки
Достапно

★【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ОРГАНИЗАТОР】 : На коцка складирање организаторот може да се користи за чување на различни чевли, облека, Цд-а, книги, детски играчки и сл.Можете да го отстраните врати и внатре прилагодливи полици врз основа на вашите потреби.Сите панели може да биде инсталиран во разни облици како што сакаат. ★【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ПАНЕЛИ】 : Направен од ПП пластични панели со челични рамки и ABS конектори, на чевли кабинет е еко-пријателски, токсични-слободни и водоотпорен, трајни и стабилни.држи до 44 кг.На цврстата структура на овој складирање коцка може да ве задоволи во дневниот организација. ★【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】 : Тоа е лесно да се соберат на модуларен плакарот брзо и лесно.Таму е исто така пластични чекан за да тропаат и да ја зајакнат пластични кабинет по собранието.Можете да инсталирате во различни стилови за да се вклопи во вашиот дом оркестарот и да ги задоволат вашите складирање барања. ★【ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИЈА】 : Складирање коцки за уредно чување и чисти екранот.Овој сестран коцка организатор аплицираат за соби од животни средини, детски соби, cubby плакарот или entryway. ★【ПО ПРОДАЖБАТА на】 : чевелот решетката се направени од водоотпорен ПП пластични панели, тоа е лесно за вас да го прашина со влажна крпа директно.Ние ќе ви обезбедиме со најдобра услуга пред и по купувањето.Уживам во тоа и ќе се заљуби во тоа!.Материјал : ПП Пластични Листови со Железо Жици, ABS Конектори;.Боја : Црна, Semitransparent;.Вкупната Големина : : 31.5" x 11.81" x 47.24" (80*30*120 cm);.Тежина : 18.29 lb. 11.81"*11.81" инчен Црна Кадрава Панели *12;. 11.81" *15.57" инчен Панели *8;. 11.81"*15.57" инчен Црна Кадрава Панели *26;.Црна ABS Конектори*36;.Бела Двојно Страни Токи *26;.Пластични Чекан *1. Ве молиме проверете го бројот на додатоци пред инсталацијата.Може да се соберат во различни стилови како што сакаат.Едноставна структура, може да се соберат за брзо и лесно.NATRKE Чевли Решетката е внимателно дизајнирана и фино направена со избрани ABS конектори, PP пластични панели и rustproof челични рамки.Тоа може да се задржи вашите чевли во чиста и една позиција, па лесно можете да најдете чевли и во голема мера ја зачувате вашата потрага време.На DIY функција ви овозможува да се соберат во различни форми, да ги собере различни места врз основа на вашите потреби.Можете исто така да го користите како гардероба, публикации и складирање кабинет за чување облека, книги, играчки, кабли, и повеќе.

Карактеристики на понудата

Слични понуди