.

.

16:9 Проектор Екран Платно Завеса Филм Филмот Проекција на Екранот за Видео Проектор Екран Мат Бела за Театар Затворен Отворено 60 72 100 120 150 инчи(150)

16:9 Проектор Екран Платно Завеса Филм Филмот Проекција на Екранот за Видео Проектор Екран Мат Бела за Театар Затворен Отворено 60

DEN 1924.56

Количина на стоки
Достапно

Лесен и виткање, лесен за носење, идеален за домашна кино, седница, конференција, јавното прикажување или училница итн.Бела проекција екран со 4-страна црни рабови, се зголемува слика фокус & контраст.Погодна за двете Внатрешна и Надворешна потреби.Постојат 6 прецизни дупки за монтажа.Пет големина (60, 72, 100, 120, 150 inch) за вашиот избор за да се исполнат вашите барања на различни прилики.Не-yellowing за долго време се користи, перат, нераспаднати, издржливи.Дали сте на отворено филм љубовник?Дали ви се сакаат да се забавуваат гледајќи ТВ и филмови со вашите пријатели на отворено?Потоа направете го тоа гласно и јасно со оваа неверојатна Екран отворено филм екран со вентилатор.Нашите водоотпорен филм екранот е голема за да се забавувате со вашите пријатели и семејство.Вие сте подготвени да ги гледате вашите омилени филмови надвор, било да е тоа вашиот двор, покрај базенот, додека надвор на кампување или на пикник.Оваа кренат гигант отворено филм екран кино комплет се направени од издржлив материјал кој трае и трае.Оваа дворот дува надвор филм дворот филм екран ви гарантира забава партија искуство.Ова патување-friendly лесен пакет за мажите и жените, момци, и дами, тинејџери и деца, доаѓа со носи складирање торба која придонесува за лесно tote каде и да одите.Оваа голема уредот е погоден за сите забава моменти вклучувајќи родендени, свадба, годишнини, бебето тушеви, базен партии, булчински тушеви, Божиќ партии и така натаму.Тоа е идеален подарок точка за вашиот целото семејство.Не двоумете се повеќе.Добиете оваа голема уред и да го промените начинот на кој го забавува вашите пријатели и семејство засекогаш.Додади во Кошничка СЕГА!Карактеристики : Материјал : Платно Големина : 60, 72, 100, 120, 150 инч (Изборен) (се Мери според Дијагонала) Формат на Екранот : 16 : 9 Пакет Тежина : 415g(60"), 535g(72"), 910g(100"), 1150g(120") 1700g(150") Пакет Листа : 1 x Проекција на Екранот Забелешка : 1.Двете страни на проекција област е бело, па ова проекција на екранот може да се користи за ЗАДНА проекција на екранот. 2. Проекција на екранот ќе биде предаден од страна на виткање се должи на превозот ограничување.Затоа, може да постојат некои виткање траги кога ќе ја добијат.Можете да ја мијат да се направи тоа се изедначи. 3. Таму може да се 1 ~ 3 cm грешки во мерењето.

Карактеристики на понудата

Слични понуди