.

.

100 316L не ' Рѓосувачки Хируршки Челик Пеперутка Earring Backings за Пост Студ Грб

100 316L не ' Рѓосувачки Хируршки Челик Пеперутка Earring Backings за Пост Студ Грб

DEN 155.76

Количина на стоки
Достапно

6mm x 5мм.Пакет од 100. Овие earring backings ќе одговара на било кој од пост обетки и earring наоди ние го носат, како и сите други стандардни пост обетки.Тие се измери 6mm x 5мм.Пакет од 100 (50 двојки).

Карактеристики на понудата

Слични понуди