.

.

Кулер Мастер MasterBox TD500 Мрежа Струење ATX Средината на Кула со MasterLiquid ML280 Огледало ARGB ПРОЦЕСОРОТ Течни Кулер

Кулер Мастер MasterBox TD500 Мрежа Струење ATX Средината на Кула со MasterLiquid ML280 Огледало ARGB ПРОЦЕСОРОТ Течни Кулер

DEN 6359.52

Количина на стоки
Достапно

Polygonal Мрежа карактеристики на три-димензионални контура и е исто така способен истовремено обезбедување на високо струење и прашина филтрација.Кристален калено стакло страна панел, dons кристален дизајн, прецизност конструиран за сила како и естетика.Три вклучени addressable RGB фанови поплава се изгради со осветлување при обезбедување значителни струење. 3-та Генерација Двојна Комора Пумпа : Нова двојна комора пумпа за оптимизиран за подобрување на целокупната ефикасност за ладење и перформанси.ARGB Осветлување Решение : Потпис ладење перформанси со Живописни Бесконечна Огледало ARGB пумпа дизајн за сите корисници кои сакаат целосно индивидуализира светлосни ефекти. 3-та Генерација Двојна Комора Пумпа : Нова двојна комора пумпа за оптимизиран за подобрување на целокупната ефикасност за ладење и перформанси.E-ATX Master Box TD500 Мрежа зема струење перформанси и се врти во форма на уметност.Придвижуван од три пре-инсталиран ARGB фанови, струење се храни преку геометриски, три-димензионална мрежа преден панел во системот гледа од кристално јасно калено стакло страна панел.Кристална Калено Стакло страна панел, прецизност е конструиран за двете неговата цврстина и неговата естетика преку CNC machining.Polygonal Мрежа зема неговата форма од Ладилникот Мајстори парична Казна Мрежа технологија, со истовремено обезбедување на високо струење, прашина филтрација, и зајакната структура.Со напредната технологија се постави цврсто во ликовната уметност, на Master Box TD500 Мрежа Црна carves своја патека до крварење на раб.Опремени со нашите нови 3 Генерал. Dual Комора Пумпа со надградена материјал со индустриски имот направени за проширена употреба и долговечност.На 280 mm радијаторот е оптимизиран со 25% зголемување во внатрешноста алуминиумски перка површина заедно со Sickleflow 140 Не-LED фан подобрува ефикасност за ладење и перформанси.На Sickleflow Вентилатор, дизајниран со две-ниво анти-прашина превентивен механизам за повеќе и повеќе да се молчи перформанси.Кулер Мастер Master Liquid ML280 Огледало доаѓа со нови осветлување на екранот ефект користење на Бесконечност огледало за да покажат низа на боја.Вклучува жичен addressable RGB контролер но, исто така, се компатибилни со сите поголеми плоча производителот на софтверот.Широк спектар на Intel и AMD штекер компатибилност, сите загради се вклучени.Гаранција : 2 години.

Карактеристики на понудата

Слични понуди