.

.

Сари Стапици Тројно Песна Велосипед Решетката за Камиони или Комбиња, 35-инчен, Црна и бела (TRK33)

Сари Стапици Тројно Песна Велосипед Решетката за Камиони или Комбиња, 35-инчен, Црна и бела (TRK33)

DEN 3145.92

Количина на стоки
Достапно

Спорт тип : Велосипедизам.Транспортира до четири велосипеди.Користење со Сари стапици и тркалото на сопствениците.Лежи на подот на вашата ЏИП или пик-ап камиони кревет.Лесно да се движи или да ги отстраните.Одлично за викенд велосипедизам излети со семејството и пријателите.Опис на производот на Вашиот велосипед е потребно многу на злоупотреба на патеки, па на патот има, се третираат како прва класа на патникот.Едноставно се постават на патеката на подот на вашата ЏИП или мини-комбето е товар простор или монтирање на вашиот камион кревет.И со Стапици Тројно Песната можете да залитат или агол Стапица месеци за да се зголеми вашиот капацитет на носивост.Кажете му на вашиот велосипед да се добие подготвени, бидејќи тоа е во за непречено возење - барем додека не го погоди патеки.Овој простор за заштеда на планината песна е уникатен дизајн ви овозможува да превоз до четири велосипеди безбедно и сигурно, што го прави одличен за викенд велосипедизам излети со семејството и пријателите.Лесно да се движи или да се отстрани, на 35-инчни алуминиумски база едноставно лежи на подот на вашата ЏИП или комбе или во креветот на вашиот pick-up камион.Песната се дизајнирани да се користи со Сари Стапици (вилушка месеци) и тркалото носители, која може да биде директно им била заклучена во било која од трите места, или аглеста низ два отвори за монтирање со четири велосипеди од страна на по-страна и се уште се справи со бар царинење. (Забелешка : Овој производ е само основната единица.Велосипед месеци и тркалото носители се продава одделно.).

Карактеристики на понудата

Слични понуди