.

.

KOKNIT Лесни Кружни Игли за Плетење Сет, 31 Бамбус Игли за Плетење Чување на Организаторот за Почетници, Кружни Игли за Плетење со Шиење Tools Целосно DIY Занает Колекции

KOKNIT Лесни Кружни Игли за Плетење Сет, 31 Бамбус Игли за Плетење Чување на Организаторот за Почетници, Кружни Игли за Плетење со

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

КРУЖНИ ИГЛИ за ПЛЕТЕЊЕ ПОСТАВИ направени од Бамбус Дрво се лесна тежина за удобност, мазност, и долговечност.На бамбус е природен материјал и нема хемиски мирис.Тие се поблаги и полесни што е одлично за оние кои страдаат со болки во зглобовите како тие бараат помалку тензии и да дојде со корисна палецот одмор.ПОЛНА ГОЛЕМИНА s лесно да одговара на вашите потреби за ткаење проекти.Дали ткаење марами, нишка се намали, шиење облека и означување, може да се направи вашиот плетење процес успешно.Одлично за рачно изработени ткаат DIY алатки, исто така, убаво да се сподели со вашето семејство или пријатели кои сака ткаење. [ Сите слики се вистински фотографира и дизајниран од страна на KOKNIT.Секој пиратски дело ќе биде предмет на истрага! ].

Карактеристики на понудата

Слични понуди