.

.

Tilta HDMI Менгеме Прилог Компатибилен со Panasonic S Серија - Црна

Tilta HDMI Менгеме Прилог Компатибилен со Panasonic S Серија - Црна

DEN 216.00

Количина на стоки
Достапно

HDMI Менгеме Прилог (Црна) - Сет на Прилогот Завртки - Tilta 2 Година Ограничена Гаранција.Компатибилен со Panasonic S серијата.Овој HDMI менгеме придава директно до Tiltaing Panasonic S Серија кафез за да ви овозможи да ги цврсто и сигурно се зацврсти HDMI кабел на вашиот камера setup.

Карактеристики на понудата

Слични понуди