.

.

Бебе Силикони Soother Pacifier Teether со Силиконски Монистра Клип,Новородените Pacifier,Расклопна Рачка,Две Воздушни Дупки,BPA Free,Лесен Дизајн за доење Бебиња. (Сив)

Бебе Силикони Soother Pacifier Teether со Силиконски Монистра Клип,Новородените Pacifier,Расклопна Рачка,Две Воздушни Дупки,BPA Free,Лесен

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Безбедност : Нашата Pacfiers се направени од 100% од Храна Одделение Силиконски,BPA Free,Две дупки за дополнителна безбедност.Благотворно и удобно : Мека брадавица нежно имитирање на доењето за природни палета развој, додека soother се чувствува добро на бебето непцата.Pacifier Клип : Бебето е малку раце не може да се одржи на pacifier стабилен,со pacifier cilp,тоа може да се задржи pacifier од паѓање на земјата.Белешки : 1.Стерилизирате pacifier пред прв пат да го користите, ставете го во врела вода 1-3 минути.2.Ве молиме проверете ги pacifier клип befor секоја употреба,ако најдете шајка е лабава или скршени,ве молиме да се стегне тоа повторно,ако се unbale да се стегне тоа,престанете да го користите веднаш.Повеќе Избори во Cuebo : имаме голем број на бебе производи, teethers,чаши,securtiy ќебиња,итн.можете да veiw нашата продавница и да купам повеќе,ако постојат qulity ploblems,ние provied целиот износ за наплата во рок од 90 дена по купувањето.Белешки : 1.Стерилизирате pacifier пред прв пат да го користите, ставете го во врела вода 1-3 минути.2.Ве молиме проверете ги pacifier клип befor секоја употреба,ако најдете шајка е лабава или скршени,ве молиме да се стегне тоа повторно,ако се unbale да се стегне тоа,престанете да го користите веднаш.

Карактеристики на понудата

Слични понуди