.

.

Бебе Шише Сушење Рек Бебе Шише Складирање Кутија со Монтажни Фах Мулти-Слој Купот на Чување од Носителот Pacifier Додатоци

Бебе Шише Сушење Рек Бебе Шише Складирање Кутија со Монтажни Фах Мулти-Слој Купот на Чување од Носителот Pacifier Додатоци

DEN 756.48

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Лесен за чистење : Чаша за Складирање Управување со монтажни капе лента е лесно да се ослободите од вишокот на вода, можете да извлечете ја полицата за чистење и одржување на шалтер и полица сува.Мултифункционален : Шише Управување со Послужавник да го користите нашиот сушење решетката за чување бебе е хранење материјали и прибор за на маса.Безбедност и здравје : Бебе Шише Решетката е направен од пластични материјали, нетоксични и отпорни, и може да сува бебе шишиња безбедно и здрава.Да зачувате простор : Шише Drainer чува бебето делови подалеку од вода и помали countertop простор, кој изгледа одлично во кујната или бањата.Мулти-слој гранка дизајн : Пластични Бебе Шише Држачот е многу погодна за сушење на бебето шишиња и додатоци на различни форми и големини.Опис : Бебе Шише Сушење Решетката е простор за заштеда на бебе шише фен, идеален за прибор и бебето додатоци.Можете да го поставите бебето шишиња или прибор според вашето барање .Одвод на вишокот на вода по употреба, тоа ќе се спречи втор пат загадување по перење.Карактеристики : Бебе Шише Сушење Рек-Боја : Како што е прикажано. -Материјал : Пластика.-Големина : 29x32x22 cm/11.42x12.60x8.66 инч.Тоа држи исправени шишиња и лесно да се добие бебе додатоци сакате.Пакет Including1 * Бебе Шише Сушење Решетката.

Карактеристики на понудата

Слични понуди