.

.

Деко 79 23578 Стакло Дрвна Маса Светилка, 28

Деко 79 23578 Стакло Дрвна Маса Светилка, 28

DEN 731.28

Количина на стоки
Достапно

28inch декоративен производ.Погоден за употреба како украсни предмети.Овој производ е произведен во Индија. 28 инчи ажурирани традиционалните сребрена чаша табела светилка со дрвена основа и freckled шема tear drop тело кој бела цилиндрични платно светилка сенка.Овој производ е произведен во Индија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди