.

.

USR DEPO FJ80 Пак Сигнал Lights - за Предниот Браник Сигнал Светилки Сет (Лево + Десно) Компатибилен со 1991-1997 Toyota Land Cruiser 80 FJ82 (Јасно Леќа со Килибар Светилки и Приклучоци)

USR DEPO FJ80 Пак Сигнал Lights - за Предниот Браник Сигнал Светилки Сет (Лево + Десно) Компатибилен со 1991-1997 Toyota Land Cruiser

DEN 1558.80

Количина на стоки
Достапно

✔️ 《 ЕВРО СИТЕ БЕЛИ НАДВОР 》 Лесно Plug & Play Браник Вртење Сигнали се Поставува за брз чистење на сите бела надвор надградба од стара избледена килибар објективот на вашиот 1991-1997 Toyota Land Cruiser FJ80. Совршен додаток подарок за тоа FJ80 ентузијаст!. ✔️ 《 ОЕМ FITMENT 》 Произведени од страна DEPO во Тајван со одличен квалитет.Моделирани да одговара како акции делови да ги исполни вашите надградба потреби. ✔️ 《 ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ 》 Леќа и домување користење на врвот одделение ABS и поликарбонат пластика.Леќи нудат УВ и отпорност.Домување запечатени од страна на производителот да им понуди на отпорност на вода. ✔️ 《 СÈ ВКЛУЧЕНИ 》 1 Пар на килибар блескаво светилки вклучени заедно со сокети правејќи го овој Вистински Plug-n-Игра решение.Брзо и лесно DIY инсталирате со основните алатки. ✔️ 《 USR ГРИЖА 》 Сите USR производи вклучуваат ЕДНА година гаранција.Ние сакаме да се љубовта вашето купување дури и вон гарантен период.Се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време.Бренд Нови 2 Парче Комбо Поставени за да се надополни од стара избледена килибар на сите јасно бели надвор изглед.Направени со Поликарбонат Леќа обезбедување на УВ Заштита, Вода и Висока Отпорност.Сè Вклучени - светилки и приклучоци од производството, со што за брзо и лесно DIY инсталирате.Произведени од страна DEPO - ISO 2001 Производство.

Карактеристики на понудата

Слични понуди