.

.

UTV Под Цртичка Удар Pod Загради, SAUTVS 6.5 Говорник Планината Пред Удар Панели за Поларис Општи 1000 EPS Додатоци (2 ПАРЧИЊА)

UTV Под Цртичка Удар Pod Загради, SAUTVS 6.5 Говорник Планината Пред Удар Панели за Поларис Општи 1000 EPS Додатоци (2 ПАРЧИЊА)

DEN 1643.76

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен со Поларис Општи 1000 EPS 2016-2020. Блок кал, земја, песок или води за да го внесете вашиот јазик, и да се спречи јазик паѓа надолу.Направени од високо густина ABS пластика, трајни услуга.Повеќето од 6,5" Звучници може да се монтира на овој панел.Лесно да се инсталира, Нема сечење е потребно, точна големина.Пакетот вклучува : 2 buc пред удар панели со монтажа хардвер(ве Молиме погледнете го инсталација видео пред вашата инсталација); ЗАБЕЛЕШКА : НЕ се ВКЛУЧЕНИ ЗВУЧНИЦИ.за Поларис Општи 1000 EPS 2016-2020. 2 парчиња пред удар панели со монтажа хардвер.Говорникот не inciuded.Ве молиме погледнете го инсталација видео пред вашата инсталација.

Карактеристики на понудата

Слични понуди