.

.

Pumice Камен за Тоалет Сад Чистење со Рачка Тоалет Камен Домаќинство Чистење 8 Pack

Pumice Камен за Тоалет Сад Чистење со Рачка Тоалет Камен Домаќинство Чистење 8 Pack

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

НЕМА ТОАЛЕТ ПРСТЕН : Тоа може да се отстрани тоалет прстен и дамка дека другите не можат да сторат.ЗАШТИТА на ВАШИТЕ РАЦЕ - Со тешки-должност пластична рачка за да се задржи вашите раце се чисти, корисна и практична.Ефикасна : Тоа се прави на pumice камен кои имаат моќен чистење способност.НЕ НУЛА - Пофини абразив.Задржете ја рачката и бришење дамки благо.Тогаш ќе може да се чистат лесно и брзо.МАГИЈАТА ЧИСТЕЊЕ КАМЕН : Чистење на тоалет направи чиста.pumice камен за чистење тоалет.

Карактеристики на понудата

Слични понуди