.

.

LaLaLa Женска Тренингот Шорцеви со Zip Џеб Брзо-Сува Спортски Шорцеви Спортски Еластичен Појас Работи Шорцеви со Лагер

LaLaLa Женска Тренингот Шорцеви со Zip Џеб Брзо-Сува Спортски Шорцеви Спортски Еластичен Појас Работи Шорцеви со Лагер

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

Надворешниот материјал : 100% Полиестер; Лагер : 97%Полиестер, 3%Spandex.еластичен појас затворање.Дише и бојата е едноставно и лесно на очите.Повеќенаменски : Спортски активни шорцеви е доволно долго за да заживеат и кратко е доволно за да се уште покажуваат нога.Одлична салата шорцеви за трчање, џогирање, пешачење, јога, вежбање, патување, велосипед, тенис, бадминтон, одбојка, фитнес, кардио, работат надвор или одмор, симпатична и не frumpy.XS : Половината : 22.8Хип : 37.8Страна во Задниот Должина : 12.4. S : Половината : 24.8Хип : 39.8Страна Во Задниот Должина : 12.8. М : Половината : 27.6Хип : 42.5Страна Во Задниот Должина : 13.2. L : Половината : 29.9Хип : 44.9Страна Во Задниот Должина : 13.6. XL : Половината : 32.7Хип : 47.6Страна во Задниот Должина : 14.0. Материјали може да имаат природни варијации.Боите можат да се разликуваат од различни погледни уреди.Џеб Големина : За 5.3 инчен длабоко и 3,7 инчен широк, совршена големина за повикување и картички.Облека за Нега : Машина или рака мие, не кајгана, Измијте со Ладна Вода и се суши На Ниска Топлина.Пакет Содржина : 1 x Жените Тренингот Шорцеви.Големина на : Мали | Боја : Темно Сива боја Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Брз-сува Ткаенина : Супер лесен и Дише, одлична за отпуштање од работа, фитнес, трчање, џогирање, возење велосипед, пешачење, јога, па дури и секојдневен носат.Долна облека Вметнете : Работи тренингот шорцеви со лагер, не грижете се за виткање одново и покажува целата салата на вашиот работи.Широк Еластична Корселе : доволно Силна за да се одржи во вашиот половината, но не премногу тесни.Spandex спортски шорцеви со дебел и висок корселе па можете да ги носи со спортски градник или да се исече на резервоарот, кратко е доволно да се биде трендовски и симпатична, но доволно долго за да се comfortable.Zip Џеб : Фитнес, јога панталони со џеб, удобно одговара на вашите картички, копчиња или кредитни картички во рамките на вашата спортски шорцеви за време на вежбање време.Цепнатинки на страни : Совршен за кои клечат без да се грижиш тие ќе возење нагоре, им даде на вашите нозе многу на движење.Плус големина на Телефонот ќе се вклопат во џеб, но тоа може да ѕиркаат надвор на врвот.Големина На Мерење : .Големина mearsured од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 1inch.XS : Половината : 22.8Хип : 37.8Страна во Задниот Должина : 12.4 S : Половината : 24.8Хип : 39.8Страна во Задниот Должина : 12.8 M : Половината : 27.6Хип : 42.5Страна во Задниот Должина : 13.2 L : Половината : 29.9Хип : 44.9Страна во Задниот Должина : 13.6 XL : Половината : 32.7Хип : 47.6Страна во Задниот Должина : 14.0. Ве молиме да проверите на нашата мерење информации пред ставање ред.Answer : ___________________________ NOTE : .Материјали може да имаат природни варијации.Боите можат да се разликуваат од различни погледни уреди.Џеб Големина : За 5.3 инчен длабоко и 3,7 инчен широк, совршена големина за повикување и картички.Плус големина на Телефонот ќе се вклопат во џеб, но тоа може да ѕиркаат надвор на врвот.Облека за Нега : Машина или рака мие, не кајгана, Измијте со Ладна Вода и се суши На Ниска Топлина.Пакет Содржина : 1 x Жените Тренингот Шорцеви.

Карактеристики на понудата

Слични понуди