.

.

Нож Носителот Сечење Одбор Прибор за јадење Решетката за Кујна Контра Екранот, од не ' Рѓосувачки Челик Нож Блок Полица без Ножеви Складирање Организатор Нож Блоко?

Нож Носителот Сечење Одбор Прибор за јадење Решетката за Кујна Контра Екранот, од не ' Рѓосувачки Челик Нож Блок Полица без Ножеви

DEN 527.52

Количина на стоки
Достапно

✋ Погодна за речиси сите големини и форми на ножеви, како што се месо, секира, готвач е нож, комунални нож, бифтек нож, нож за леб, paring нож, нож за зеленчук и сечење одбор тенџере капак. ✋ Вистински садови организатор!Тоа пакети четири основни кујна опрема во компактен пакет-нож багажник, прибор за јадење багажник, тенџере покрие решетката и сечење одбор решетката. ✋ На мулти-функција нож носител е интегриран со било шик или модерно, топло или селски, безвременски или класична кујна-стилски и практични за секоја кујна. ✋ Детален опис●Име : нож блок ●Материјали : челик●Тежина : 1000 g●Боја : бела, кафеава●Користи за : кујна / за јадење / пекарница ●Лесно чистење : рака мие или машина за миење садови●пакувањето вклучува : 1 нож блок ✋ прашува : ●мерење грешка во рок од 1-2 cm, тоа е нормално поради прирачник за мерење●Овој производ е вистински шут, Тоа може да предизвика визуелно суптилни хроматските аберации се должи на разликите во светлина и да се прикаже, Тоа не влијае на користењето на квалитетот●Услуги на Клиентите : Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди