.

.

Нерѓосувачки Челик Дигитални Caliper, IP54 Електронски Vernier Caliper Микрометар Guage Мерење Алатка(150mm)

Нерѓосувачки Челик Дигитални Caliper, IP54 Електронски Vernier Caliper Микрометар Guage Мерење Алатка(150mm)

DEN 1776.00

Количина на стоки
Достапно

Seiko Производство : Направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик со висока цврстина, стабилни карактеристики и висока сигурност.Ефикасна : Millimeter/инчен систем за мерење на конверзија, до 0.01 mm мерење прецизност.Прилагодлива : Дојде со релативно голем LED екранот, кои може да се прочита директно и јасно,IP54 дигитални caliper поседува три големини за да ги задоволат вашите различни мерење потреби.Примена : Брзо да се прикажат се мери вредноста на екранот без да се overspeed грешка, широко се користи во различни типови на DIY мерење.Услуга : Секое купување на нашите производи е предвидено со 30-ден наплата/размена гаранција и доживотна поддршка на корисниците за да се обезбеди високо задоволството на клиентите.Ако не сте целосно задоволни, ве молиме да бидат слободни да контакт.Спецификација : Предмет Тип : Дигитални Caliper Материјал : не ' Рѓосувачки челик Батеријата Модел : CR2032(Вклучени) Капацитетот на Батеријата : 260m Ah на Точноста : 0.01 mm Изборен Стил : Прибл. 150mm / 5.9 во Прибл. 200mm / 7.9 во Прибл. 300мм / 11.8 во Пакет Листа : 1 x Дигитален Caliper1 x Прирачник за Корисникот 1 x Крстот Шрафцигер.

Карактеристики на понудата

Слични понуди