.

.

Мобилен Телефон-Картичката за да го Држи на Паричникот Телефон Џеб за iPhone, Android и Сите паметни телефони - Црвен Портокал

Мобилен Телефон-Картичката за да го Држи на Паричникот Телефон Џеб за iPhone, Android и Сите паметни телефони - Црвен Портокал

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

МАГНЕТСКИ ЗАТВОРАЧ - Нашите телефонски паричници користат силни магнетни затворач да го држите паричник затвори.СИЛНО ЛЕПИЛО — Ние само го користите најсилните патентиран 3m лепило.Cardly карта сопствениците никогаш нема да падне на вашиот телефон или случај.УНИВЕРЗАЛНА FIT-СИТЕ паметни телефони & СЛУЧАИ — Нашите телефонски карта сопствениците ќе ги собере СИТЕ паметни телефони & СЛУЧАИ или нешто со рамен грб ***Забелешка - i Phone X/8/8+ има анти-отпечатоци слој на задниот дел од овие уреди кои не дозволуваат 3 M лепило значи, ние ви препорачуваме случај со овие модели на телефони.***. 2 КАРТИ + ПАРИЧНИ + КОПЧИЊАТА — Fit до 2 картички + копчињата + готовина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди