.

.

Деца Бебе Деца Сатен Пижами Сет, Долг Ракав Копчето Надолу Sleepwear PJs за Девојки

Деца Бебе Деца Сатен Пижами Сет, Долг Ракав Копчето Надолу Sleepwear PJs за Девојки

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Свила Сатен.копчето надолу затворање.Материјал : Сатен, луксузни, мека свиленкаста и удобно.Одговара и за девојчиња и момчиња.Класичен копчиња-пред pajama постави за деца детска девојки, долг ракав копчето надолу врвот и еластични долги панталони две парчиња sleeper облека сет.Едноставно и удобно дизајн мода деца sleepwear pjs loungewear одговараат за 1t 2t 3t 4t 5t 6t деца деца бебе девојки и момчиња, одговара за пролет, есен/есен, зима.Повод : Pajama партија, спие на тоа, за спиење се носат, неврзан loungewear, everday, роденденски подароци, Божиќ pajama сет.Сива/Розова/Сино 3 бои; Пакет се вклучени : 1pc врвот + 1pc панталони pajama сет.Мека Свила Сатен Пижами Поставите Погоден за 1-6 T Деца Деца Бебе Девојки.Одлично за Лето, на Пролет, Есен и Зима секоја Сезона.

Карактеристики на понудата

Слични понуди