.

.

NZND Случај за Samsung Галакси A02S со Калено Стакло Екран Заштитник (Целосен Опфат), Искра Сјајот Тече Течност жив песок Сјајна Bling Дијамант, Жени, Девојки Симпатична Телеф

NZND Случај за Samsung Галакси A02S со Калено Стакло Екран Заштитник (Целосен Опфат), Искра Сјајот Тече Течност жив песок Сјајна

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Специјално Дизајнирани за Samsung Галакси A02 S.Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да ја купите.Ни e-mail првата ако има било какви проблеми.Убавина и Мода со кој се изврши редефинирање - се Каже збогум на обична и досадна во потрага случај!Гледањето на блеска тече слободно во овој прекрасен случај е само здивот и ослободување на стресот, со што сосема ново искуство и да покаже исклучите на вашите пријатели.Нападот-Грижи-Слободен Дизајн - Висок квалитет мека TPU материјал за изработка на овој убава тенок јасен случај флексибилни и bendable од напукнување спречување на истекување.Течноста се користи помина безбедност тестирање, па остатокот увери дека тоа нема да наштети на никого.Силиконска технологија обезбедува долготрајна заштита од гребнатини и инциденти со лесна контрола и тенок профил.Прецизни се намали отвори овозможи целосен пристап до сите копчиња и пристаништа, кој го воскресна рамки да се укине екран и камера исклучување на рамна површина.NZND Сјајот Тече Течност Лебди Тебе Шарени жив песок со Пенливи Bling Дијамант, Трајни Девојки Жените Симпатична Случај.

Карактеристики на понудата

Слични понуди