.

.

Dimple Штајн Кригла Пиво, Чаша Пиво на пример шолји со Рачки, Freezable Чаши Пиво, Пиво во Кригла Сет од 4 - 18 Унци

Dimple Штајн Кригла Пиво, Чаша Пиво на пример шолји со Рачки, Freezable Чаши Пиво, Пиво во Кригла Сет од 4 - 18 Унци

DEN 324.00

Количина на стоки
Достапно

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Акции на вашиот бар со овој сет на чаша пиво чаши.Класичен dimple штајн дизајн ќе изгледа одлично во секоја бар.Секој комплет доаѓа со четири филџани пиво, па можете да уживате на пијалак или два, со гости.ЛЕСНО за ПИЕЊЕ : На чаша пиво steins се дизајнирани со рачка за лесно за пиење и да им помогне одржите вашиот пиво ладно со правејќи се дека топлината од вашите раце не се загрее вашиот пијалок.ВИСОК КВАЛИТЕТ на СТАКЛО : Направен од премиум, lead-free стакло, овие пиво steins се фрижидер и замрзнувач безбедно така можете да студ нив однапред и да уживате во мраз ладно еден.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : На пиво очила се машина за миење садови безбедно и функција широко устата, па тие се лесно да се мијат од страна на рака, за брзо да се исчисти.ПИВА ЉУБИТЕЛИ ПОДАРОК : совршен подарок за пиво љубовник, овие традиционални dimple штајн филџани ќе бидат инстант фаворит во било бар.Традиционалните Dimple Штајн Филџани Пиво Уживајте во вашиот пиво во стил со ова пиво очила сет.Традиционалните dimple штајн дизајн ќе изгледаат одлично во вашиот бар или кујна.На чаша пиво чаши функција екстра широк устата и рачка за лесно за пиење и подобро дегустација пиво.Секој комплет доаѓа со четири пиво steins така можете да парк вашиот бар во еден клик.Издржливи Стакло Што е Дизајниран да Трае Направен од високо-квалитет, lead-free стакло, овие пиво на пример шолји со рачки се машина за миење на садови и замрзнувач безбедно.Екстра дебело стакло е ултра-трајни па вие не мора да се грижите за нив кршење во машина за миење на садови и тие поседуваат тешки база, така што тие нема да ги нарушат.На Пиво Очила за Секој Бар Потреби Направени од издржлив, lead-free стакло 18 унца капацитет – одлична за сите пијалоци машина за миење Садови безбедно и замрзнувач безбедно Традиционалните dimple штајн дизајн Широк справи обезбедува удобен зафат Сет на четири чаши.

Карактеристики на понудата

Слични понуди