.

.

MOIBASE Розова Гел лак Впие Исклучување УВ LED Помине Гел лак Нокти Лак DIY

MOIBASE Розова Гел лак Впие Исклучување УВ LED Помине Гел лак Нокти Лак DIY

DEN 95.76

Количина на стоки
Достапно

ПАКЕТ : 1pcs x 15ml боја гел лак.Сите бои се погодни за било која работа или датира прилика.ДОБАР КВАЛИТЕТ : За како полски, носи како гел, исклучен во минути, огледало сјај заврши.Ноктите уметност ефектот може да трае повеќе од 2 недели со соодветна примена.Животна СРЕДИНА & ЗДРАВА : На гел лак е направен од природни смоли.Животна средина-пријателски производи, не се отровни хемиски материи кои се содржани, мала мирис.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Гел лак треба да се излечи под LED/UV светлина.Основата и Врвот грб е потребно.Просек за LED/UV светлина 60-120 секунди.ПРИЈАТЕЛСКИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Секој проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе slove проблеми за вас.Ние може да понуди препрати или враќање на услугата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди