.

.

COTOWIN 20pcs Наслика на Дрво за да се Префрлате Копчиња за Шиење Занает DIY Додаток,2 x 1/2 Инчи (49 mm x 13 мм)

COTOWIN 20pcs Наслика на Дрво за да се Префрлате Копчиња за Шиење Занает DIY Додаток,2 x 1/2 Инчи (49 mm x 13 мм)

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Toggel Шиење Дрво Копчиња.Кафеава боја бојата.Големина : околу 2 x 1/2 инч. 2 дупки за секое копче и дупката е со дијаметар од околу 6 mm. *Toggel Шиење Дрво Копчиња *Во ретро наслика на дрво копчиња е прекрасен додаток за шиење и кадифен играчки DIY *Копчето големина : 2" x 1/2" (33 mm x 10 mm) *2 дупки за секоја копче Пакет included20 парчиња дрво Toggel копчиња.

Карактеристики на понудата

Слични понуди