.

.

Супра Унисекс Чекан Трчање

Супра Унисекс Чекан Трчање

DEN 493.20

Количина на стоки
Достапно

Удар вашиот спортски игра во голема брзина со минималистички Супра Чекан да ја Стартувате.Супра Чекан Кандидира Чевли Џим Греко реинтерпретирано својата Супра Чекан по лесен работи под влијание единствена.Горниот дел е deconstructed и направена од мрежа за нудиме едноставен, дише стил за секојдневно носење.Големината Сите Супра чевли функција средна ширина, па корисниците со пошироки од стандардните нозе, сепак, може да имаат тенденција да одат до половина големина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди