.

.

Бебе Дете едно Парче Sunsuits со Сонцето шапка Деца Патент Костим за Капење костими за капење Бебе UPF 50+ Осип Guard Сурфање Костум

Бебе Дете едно Парче Sunsuits со Сонцето шапка Деца Патент Костим за Капење костими за капење Бебе UPF 50+ Осип Guard Сурфање Костум

DEN 231.84

Количина на стоки
Достапно

Патент затворање.УДОБНО МАТЕРИЈАЛ : Ова бебе осип guard е направен од висок квалитет, мека ткаенина.БЕСПЛАТНИ СОНЦЕТО КАПА : Слободен сонцето капа обезбедување на поголема заштита од штетното ултравиолетово зрачење и нема изгореници додека на плажа на реката.UPF 50+ ЗАШТИТА од СОНЦЕ : Ова бебе бански UPF 50+ заштита од сонце блокови 97,5% од штетното УВ зрачење да се задржи вашата cutie безбедно во сонцето.ХУМАНИЗАЦИЈА ДИЗАЈН : Оваа еден-парче костим за капење бебе има напред / назад zip за практичноста става и полетување.Патент размавта и гаража заштити вашето бебе е деликатна кожа.ТЕЛОТО И на ДНОТО ПОКРИЕНОСТ : Торзото и на дното покриеност.Осигурајте се дека вашиот малку еден учи да го сакаме вода без изгореници.Бебето сонцето костим за капење, го прави голем штит против сончевите зраци.Бебе и Деца Момчиња 2-Парче Костим за капење го Поставите Деца Костим за Капење Бански со Капа Сурфање Костум UPF 50+ FBA Супер симпатична и удобен костими за капење за момчиња ќе го направи идеален за момчиња пливаат лекција и плажа забава.Одлично за лето сурфање, нуркање, пливање, плажа празници, Sunbath, итн.Карактеристики : Материјал : 82% Полиестер + 18% Spandex. 100% сосема нов и висок квалитет.Одговара за 9 M-5 години бебе дете дете момчиња.Супер меки,тоа е многу лесен и удобен за носење,погодно за преземат или полетување.Стил : Симпатична Диносаурус шема,Прекрасна И Модерен,Удобно Ткаенина Е Многу Погоден За Вашето Момче.Големина на Табела : Големина на 6-9 МесециОдговара Висина : 28"-31"/60-72cm; Големина 9-18 МесециОдговара Висина : 28"-31"/73-85cm; Големина 18-24 МесециОдговара Висина : 34"-37"/86-94cm; Големина од 2-3 ГодиниОдговара Висина : 37"-41"/94-106cm; Големина Од 3-4 ГодиниОдговара Висина : 41"-44"/106-112cm; Големина 4-5 ГодиниОдговара Висина : 44"-47"/112-120cm;.

Карактеристики на понудата

Слични понуди