.

.

Пијалоци Фармацевт Нерѓосувачки Челик Пијалоци Фармацевт 10ltr Голем Капацитет Кафе Тенџере Iced Точење на Пијалаци (Боја : Сребро, Големина : 10L)

Пијалоци Фармацевт Нерѓосувачки Челик Пијалоци Фармацевт 10ltr Голем Капацитет Кафе Тенџере Iced Точење на Пијалаци (Боја : Сребро,

DEN 1725.60

Количина на стоки
Достапно

СТАБИЛЕН-ПРОТОК на МЛАЗНИЦАТА изданија на течности во совршен брзина.Тоа е бавен, што е доволно да се избегне spills но доволно брзо за што гостите нема да бидат заглавени во линија на чекање за да се пополни нивните пијалоци. Широко се Користи : Совршен за користење во бар, кафуле, паб, хотели, ресторани, дневна соба и така натаму, тоа е добар одмор подарок. Совршен Дизајн : едноставна монтажа, тие изгледаат одлично монтирани на вашиот бар или контра врвот и функционира исто како што оние го направите на вашиот омилен бар.Service : ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас со е-маил,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Димензија : 33.5(Л)x 31 (W) x 54.5(В)cm, погодна за open-air барови, кафетерии, банкет партии, семејни пријатели собири, итн, како пијалаци машина или пиво машина.Само отворете го diffuser и да ги додадете вашите омилени овошја да додадете екстра вкус вашиот пијалоци.Материјал : не ' рѓосувачки steel Color : silver Product Димензии : 33.5x31x54.5cm Capacity : 10 LPackage Вклучуваат : 1x пијалаци фармацевт.

Карактеристики на понудата

Слични понуди