.

.

Замена на Дел За Hoover 044783 Лесни Комерцијални Вакуум Круг Појас 10Pk # 044783AG

Замена на Дел За Hoover 044783 Лесни Комерцијални Вакуум Круг Појас 10Pk 044783AG

DEN 1089.60

Количина на стоки
Достапно

Дел No # 044783 AG.Се Вклопува Во Модели # C1425, C1429, C1431, C1439, C1515, C1525, C1529, C1627, C1629, C1631, C1632, U4531, U7045, U7055, U7059, U7059, U7063, C1069, U7039, U7041, U7043, U7047, U7057. Направени се од квалитетен материјал за да се задржи вакуум безбедно и во работна состојба цело време. 100% задоволство гаранција со купувањето.Ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад.Купувачот е одговорен за враќање превозот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди