.

.

OhhGo Птичји Кафез Додаток Машина Перат Грациозен Мрежа Нето Ткаенини Покрие Семе Catcher Guard (Бела)(Меди

OhhGo Птичји Кафез Додаток Машина Перат Грациозен Мрежа Нето Ткаенини Покрие Семе Catcher Guard (Бела)(Меди

DEN 1183.20

Количина на стоки
Достапно

На трајни врвот и на дното жартиери се одржи на семе колектор цврсто во место за да се избегне иселувањето.На птичји кафез маска е направена од газа материјал, и можете да го видите птица внатре преку тоа.Грациозен ткаенина обезбедува циркулацијата на воздух, и ќе не блокираат светлината, одржување на птичји кафез светла внатре.Лесен, удобен и сигурен за користење, цврсти и издржливи, долг живот услуга.Машина перат, лесно да се, нема потреба да се грижите дека тоа е премногу валкани да ја користите.Функција : 1. На птичји кафез маска е направена од газа материјал, и можете да го видите птица внатре преку тоа. 2. Грациозен ткаенина обезбедува циркулацијата на воздух, и ќе не блокираат светлината, одржување на птичји кафез светла внатре. 3. На трајни врвот и на дното жартиери се одржи на семе колектор цврсто во место за да се избегне иселувањето. 4. Машина перат, лесно да се, нема потреба да се грижите дека тоа е премногу валкани да ја користите. 5. Лесен, удобен и сигурен за користење, цврсти и издржливи, долг живот услуга.Спецификација : Предмет Тип : Птичји Кафез Додаток Материјал : Газа Големина ( изборен ) Мали Димензии Производ Големина : Прибл. 41x15x1.5cm/16.1x5.9x0.6in Пакет Големина : Прибл. 14x13.5x3.5cm/5.5х5.3x1.4in Производ Нето Тежина : Околу. 15g Производ Бруто Тежина : Околу. 16g Средни Производ Големина : Прибл. 54x19x1.5cm/21.3x7.5x0.6in Пакет Големина : Прибл. 16.5x13.5x4cm/6.5х5.3x1.6in Производ Нето Тежина : Околу. 22g Производ Бруто Тежина : Околу. 23g Големи Димензии Производ Големина : Прибл. 75x31.5x1.5cm/29.5x12.4x0.6in Пакет Големина : Прибл. 18.7x16x5.5cm/7.4x6.3x2.2in Производ Нето Тежина : Околу. 33g Производ Бруто Тежина : Околу. 35g Пакет Листа : 1 x Мрежа Капак.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Bird Cage Accessory
Material:
Gauze
Size ( optional ) :
Small Size :
Product Size:
Approx. 41x15x1.5cm/16.1x5.9x0.6in
Package Size:
Approx. 14x13.5x3.5cm/5.5x5.3x1.4in
Product Net Weight:
Approx. 15g
Product Gross Weight:
Approx. 16g
Medium Size :
Product Size:
Approx. 54x19x1.5cm/21.3x7.5x0.6in
Package Size:
Approx. 16.5x13.5x4cm/6.5x5.3x1.6in
Product Net Weight:
Approx. 22g
Product Gross Weight:
Approx. 23g
Large Size :
Product Size:
Approx. 75x31.5x1.5cm/29.5x12.4x0.6in
Package Size:
Approx. 18.7x16x5.5cm/7.4x6.3x2.2in
Product Net Weight:
Approx. 33g
Product Gross Weight:
Approx. 35g
Package List:
1 x Mesh Cover :

Слични понуди