.

.

Шафран Лист Фиока Фах Биро Канцелариски Дребулии Gadget Свитлива Кожа Организатор Складирање Кутија Копче Сад во Декоративна Кутија за Livingroom Канцеларија 16x16cm

Шафран Лист Фиока Фах Биро Канцелариски Дребулии Gadget Свитлива Кожа Организатор Складирање Кутија Копче Сад во Декоративна Кутија

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : остварување на кожа ,ПВЦ и четири метални копчиња.Две Големини На Располагање : 11.5x11.5x3cm, 14.5x14.5x3cm.Чистење метод : Кога складирање кутија е валкано, не мие со вода.Можете да го избрише тоа нежно со крпа.Функција : едноставни мали складирање кутија може да биде укината без зафаќа простор.Која може да се користи за чување на мали нешта, како што се копчиња и часовници, правење на вашиот десктоп повеќе organizate.Собранието метод : Кога ќе примите складирање кутија, тоа е квадратни ширевте производ.Вие само треба да се зацврсти на четири агол метални копчиња на плоштадот за да видите стилски и едноставен десктоп складирање кутија.Стилски и едноставен простор за заштеда на виткање копче за складирање box Size:Големина еден : Плочка големина : 16x16cm Три-димензионални големина : 11.5x11.5x3cm Size две:Плочка големина : 20.5x20.5cm Три-димензионални големина:14.5x14.5x3cm Материјал : остварување на кожа ,ПВЦ и четири метални копчиња Функција:Модерен дизајн за дома и во канцеларија,го прави вашето биро на организиран и уреден, вие веќе не ќе се погледне за вашиот материјали насекаде и трошете time Occasion:Погоден за ресторан, канцеларија, дневна соба, хотелски соби, студија соба,студио,итн.Го прави вашиот простор повеќе среди, и го прави вашиот дребулии во order Uses : се користат за складирање на десктоп копчиња, часовници, хартија клипови и други канцелариски материјали.

Карактеристики на понудата

Слични понуди