.

.

Ѕидот Закачалка Ѕид Кука Клуч на Носителот Копче Закачалка Ѕид Копче Рек Дрво Ѕид Копче за Носител со 5 Метални Куки Персоналните Подарок Дома Housewarming Подарок S2

Ѕидот Закачалка Ѕид Кука Клуч на Носителот Копче Закачалка Ѕид Копче Рек Дрво Ѕид Копче за Носител со 5 Метални Куки Персоналните

DEN 479.52

Количина на стоки
Достапно

Мулти-функција Ѕид Кука : Овој Ѕид Закачалка не е само една кука/носителот/закачалка, но исто така еден вид на расположението; Тоа е многу убава, многу модерен, може да се користи како украс за вашиот дом, и тоа е исто така одличен подарок за вашите пријатели и семејството memebers.Совршена Големина со Одличен Квалитет : Овој Ѕиден Држач димензии 30cmx20cm/11.8"x 7.9", симпатична модел со убаво се мазни рабови и нема остри рабови.Силен и Здрав : Ова 5 Метални куки Шапка Клуч на Носителот Организатор е многу здрав и уметнички волшебна!Ова Копче носител е рачно изработени од 5mm црно basswood, НЕ железо метал, но тоа е доволно за да ги собере сите на вашето семејство грб, појас, чанта, копчиња,чадори,куче leashes или она што некогаш закачалка, бидејќи назад кука е 3 M лепак (двострано лента).Лесен за Инсталација : Ова Копче за Носител со висока јачина на силна слатка двострано лепило, бесплатен за инсталација и БЕЗ оштетување на ѕидот површината.w предвидени со ѕид копче решетката.Широка Употреба : Овој Одличен простор за заштеда на Ѕид Кука совршен за организирање капи, капути, облека, шалови, пет leashes или копчињата во вашиот entryway, ходникот, foyers, соби или канцеларија.Тоа едноставно го привлекува вниманието на секој оној кој го гледа тоа.Ова е начин да се wow вашите гости и себе си.Овој Ѕид Закачалка не само кука, или вкус, еден вид на расположението.Само Како Photo A допир на елеганција е совршен начин да се донесе стил на вашиот простор, и тоа е токму она што ќе добиете кога ќе се направи оваа прекрасна кука рек убава дел од вашиот дом оркестарот!Овој ѕид рек карактеристики класична црна заврши и благодатно curving scrollwork дизајн кој ќе го пополни вашиот дом со безвременски убавина.5 Метални куки се направи полесно за вас да се откажам палта, капи, шалови, престилки, облека, чанти и други објекти од овој ѕид монтирани складирање решетката.Спецификација : Тежина : 300g Димензии : 11.8"L x 7.9"W x 1.2"H Материјал : 5mm Црно Basswood + Висок Манган Легура Steel Color : Црна Парите Назад Задоволство Guarantee We гордееме има одлични услуги на клиентите.Ако не сте среќни, за било која причина, ние нудиме без прашања праша 90-ден полн со наплата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди