.

.

20pc Скок Повлечи Орев 9/16-18 Сина 4.4 Високи Теренски Продолжен Метал Гкл Премија, 1 Сокет Клучните Вклучени

20pc Скок Повлечи Орев 9/16-18 Сина 4.4 Високи Теренски Продолжен Метал Гкл Премија, 1 Сокет Клучните Вклучени

DEN 1487.76

Количина на стоки
Достапно

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. ✅Спецификации : 9x16-18 нишка на теренот, 4.4" високи, 0.9" дијаметар, 60 степен конусна седиште, затворен крај 1 парче дизајниран скок повлечи орев. ✅Издржливи и Безбедни : Направен од фалсификувани и топлина Третираат челик, овие скок повлечи ореви се многу издржливи во споредба со оние алуминиум повлечи ореви.Едно парче изградба е побезбеден од две парче дизајни, посебен приклучок за скролување, исто така, создава дополнителен слој на сигурност. ✅Лесно да се Инсталира : Само неколку минути за да се инсталира кога користите вртежен момент клуч.Тоа нема да нула ако не користите влијание да се стегне повлечи ореви нагоре. ✅Направи Вашиот Вози Кул : брилијантен боја на повлечи ореви изгледа навистина убаво на автомобил и додава некои стил на вашиот возење.Тркалото се повлечи ореви се многу отпорни на чип или ' рѓа, бои не ќе падне лесно. ✅Она што Ќе Добиете : 20 компјутери скок повлечи ореви, 1 компјутер штекер копче и 2 години гаранција.Ние не само што им обезбеди на сите клиенти со висок квалитет скок повлечи јатчесто овошје, но, исто така, одлична услуга со брза реакција.

Карактеристики на понудата

Слични понуди